Stylish Porta Romana Apartment With Terrace

  • 65 m²

Stylish Porta Romana Apartment With Terrace Milano med 1 sovrum, som har plats för upp till 4 gäster, ligger i distriktet Porta Romana, cirka 6 minuter till fots från Il Cinemino. Gästerna kan använda Wi Fi för både jobb och nöje.

Stylish Porta Romana Apartment With Terrace har ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar. Det finns också en dusch.

Den här lägenheten erbjuder gästerna ett komplett kök samt matplats.

Det väldigt bra läget erbjuder enkel tillgång till Brera konstgalleri cirka 2 km bort. Sevärdheterna inkluderar Katedralen, inom 25 minuters promenad från den här 65 m² stora lägenheten. Parco Sempione ligger också inom 3 km från lägenheten. Den närliggande tunnelbanestationen är Lodi TIBB, i närheten av boendet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Stylish Porta Romana Apartment With Terrace Milano
Porta Romana 80Mq Luminoso Luxury Duomo A 10 Min
Mobilpris

Porta Romana 80Mq Luminoso Luxury Duomo A 10 Min

8.8
Fantastiskt 7 recensioner
220 m från boendet
USD 622 USD 560
per natt
Bamboo Milano Friuli
Mobilpris

Bamboo Milano Friuli

280 m från boendet
USD 182 USD 164
per natt
The House Of Via Muratori 11
Mobilpris

The House Of Via Muratori 11

7.9
Bra 41 recensioner
515 m från boendet
USD 121 USD 109
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Terrass
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 19:00
    Utcheckning: senast 10:00
    LicensnummerIT015146C2L8O8ZXCL
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Stylish Porta Romana Apartment With Terrace?
      Populära sevärdheter nära Stylish Porta Romana Apartment With Terrace inkluderar bland annat Parco Sempione, Brera konstgalleri, Katedralen.
    • Hur stort är Stylish Porta Romana Apartment With Terrace?
      Stylish Porta Romana Apartment With Terrace är 65 m² stort.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Stylish Porta Romana Apartment With Terrace Milano

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng